Baigusių kursus studentų atsiliepimai:

Aistė J. (grupinių kursų studentė): “Išsamūs ir naudingi kursai, profesionali dėstytoja, atsakanti į visus rūpimus klausimus.”

Kristina (grupinių kursų pradedantiems studentė): “Kursai tikrai profesionalūs, aiškūs, pateikiama daug naudingos medžiagos, namų darbų užduotys pasunkintos, kas ir leidžia mąstyti, įsigilinti ir labiau suprasti. Labai Ačiū dėstytojai už nuoširdų ir profesionalų darbą.”

Neringa (grupinių kursų pradedantiems  studentė): “Laba diena, pirmiausiai noriu padėkoti, už itin kokybišką paskaitų kursą. Jūs tikrai labai kompetentinga edukatorė ir su įkvėpimu dalinatės savo patirtimi ir žiniomis. Linkiu, kad ir toliau tęstumėte ir paruoštumėte Lietuvai kuo daugiau buhalterių :)”

Loreta (grupinių kursų pradedantiems studentė): “Sveiki, prieš prasidedant kursams, šiek tiek dvejojau ar kursai tikrai bus pritaikyti su buhalterija niekada nesusidūrusiam asmeniui, bet išties labai nudžiugau supratusi, kad tai – puikus kursai tiek pradžiamoksliams, tiek ir susidūrusiems su buhalterija. Labai geras įvadas, teorijos yra tik tiek kiek reikia darbui, visi uždaviniai – praktiniai, dalykai išdėstomi aiškiai, įdomiai, įtraukiančiai, duodama daug medžiagos darbui ateičiai. Išties labai džiaugiuosi pasirinkusi kursus, būtent šioje Buhalterių Akademijoje.”

Kristina (individualių kursų studentė): “Išsamios video paskaitos, kuriu metu informacija buvo pateikta paprasta ir suprantama kalba. Individualios praktinės užduotis po paskaitų, padėjo sustiprinti bei įsisavinti gautą informaciją. Dėstytoja išdėstė medžiagą paprastai ir suprantamai, o individualių susitikimų metu išsamiai atsakė į iškilusius klausimus bei suteikė papildomos informacijos. Labai džiaugiuosi gautomis skaičiuoklėmis, šablonais kuriuos galiu pritaikyti savo darbe.”

Edita Kutut (individualių kursų studentė): “100% rekomenduoju. Dėstytoja yra kompetentinga dėstomo dalyko srityje, paskaitų medžiagą pateikia suprantamai ir nuosekliai, dėstoma teorija buvo pagrindžiama praktinėmis užduotimis. Gavau visus atsakymus į iškilusius klausimus. Dėstomos paskaitos buvo įdomios ir naudingos.”

Aistė: “Medžiaga aiški, dėstytoja savo srities specialistė”

Andželita: “Medžiagą pateikta aiškiai, smulkiai, praktinės užduotys skatina pasukti galva. Dėstytoja dėmesinga, kilus klausimams ar problemoms padeda viską išsiaiškinti.”

Angelė: “Paskaitų vedimą vertinu 10 balų, nes dėstytoja aiškina suprantamai ir konkrečiai”

Edita: “Mano nuomone tai tikrai viskas yra aiškiai ir suprantamai dėstoma todėl duočiau 10 balų.”

Jūratė: “Labai naudingi kursai. Tobula dėstytoja, labai suprantamai dėsto medžiagą ir pateikia esminius buhalterinius principus, korespondencijas ir visą kursų medžiagą. Esu labai patenkinta pasirinkusi Jūsų akademiją!”

Egidija: “Laba diena. Dėstytoja, Jūs buvote nepakartojamai kantri. Jūsų išdėstyta medžiaga yra išsami, aiški, suprantama ir tiksliai į tikslą. Buvo kiekvienas klausimas atsakytas, kiekviena tema pakartotinai pabrėžta, kur ir į ką reikia papildomai atkreipti dėmesį. Po kursų, jaučiuosi viskam pasiruošusi, nes turiu pakankamai informacijos, net kur jos ieškoti pritrūkus. Manau, ateityje, galėsiu pas Jus kreiptis ir gauti kursus pažengusiems, dėl jau gilesnės informacijos. Iki malonaus. Egidija.”

Julija: “Siunčiu egzamino užduotį. Taip pat labai norėjau padėkoti už tokius puikius kursus. Labai daug naudingos informacijos, taip pat
užburia Jūsų atsidavimas bei entuziazmas. Ačiū labai dar kartelį! :)”

Ieva: “Siunčiu savo išspręstą egzaminą. Ir didelis ačiū už vestas paskaitas, labai įdomiai dėstote net ir sunkiai suprantamus dalykus :)
kaip man išvis tai pakankamai naujas dalykas, tai jaučiuosi daug ką sužinojus vertingo. Tai ką išmokau ir naujo sužinojau pradėjau jau naudoti ir vyro valdomoje MB. Kol kas bent jau žinau ko ir ką klausti buhalterės ir Jūsų dėka žinau kaip kas turi būti. Tikiuosi neužilgo pradėsiu ir pati MB buhalteriją tvarkyti. Tad linkiu didžiausios sėkmės darbuose :)”

Joana: “Ačiū už kantrybę, šiltą bendravimą ir atsakymus į klausimus, kurių visada sulaukdavau :)”

Ieva: “Oho… tokio įvertinimo nesitikėjau. Labai džiaugiuosi ir ačiū Jums labai, tik Jūsų dėka toks įvertinimas.
Kursus vertinu 10 balų. Labai patiko kaip juos vedat, kaip pateikiat informaciją, kad esat lanksti. Patiko, kad visi dėstomi dalykai skaidrėse su pavyzdžiais, tai labai padeda ką nors primiršus. Lūkesčius net viršijo, naujų dalykų tikrai sužinojau. Dar patiko, kad kai ką iš savo patirties pasidalinot, tai labai įdomu ir naudinga pradedant gilintis ir darbuotis šioje srityje. Po šių mokslų yra noras gilintis daugiau i apskaitą, buhalteriją ir keisti profesiją. Ačiū Jums! Linkiu sėkmės darbuose!”

Sabina: “Kursai tikrai labai patiko, nuosekliai, aiškiai, nuodugniai buvo dėstoma medžiaga, išsamiai atsakoma į mokinių klausimus. Suprantamai perteikiama informacija, jautėsi maloni, draugiška atmosfera dėstytojai dėstant, bendraujant su mokiniais. :) Kadangi neturėjau jokių buhalterinių žinių, sužinojau tikrai daug, supratau buhalterinės apskaitos esmę, susidariau vaizdą kas tai yra ir įgavau praktinius profesinius buhalterinės apskaitos vedimo pagrindus. Kursai lūkesčiu patenkino. Labiausiai patiko lankstus paskaitų tvarkaraštis leidžiantis kursus pritaikyti prie savo gyvenimo ritmo, taip pat patiko, kad buvo dalinamasi visa reikalinga ir papildoma medžiaga su mokiniais, dalinami praktiniai profesiniai patarimai. :) Labai Jums Ačiū, buvo Labai malonu ir Sėkmės ateityje! :)”

Jurgita: “Kursus įvertinčiau 10 balų. Dėstėte aiškiai, suprantamai ir su kantrybe. Su Jūsų pagalba naują dalyką perpratau nuo nulio. Labai dėkinga už žinias, pagalbą ir komplimentus.”

Registruokis jau šiandien ir gauk nuolaidą!

Buhalterinės apskaitos kursai trunka 3 mėn.

Registruotis į kursus