Baigusių kursus studentų atsiliepimai:

Loreta Bėlskienė (grupinių kursų pradedantiems studentė): Kadangi aš iki kursu neturėjau nieko bendro su buhalterija , tai paskaitos buvo įdomios, ir tikrai nenuobodžios. Gera mankšta smegenims. Ačiū jums labai už viska, pasiilgsiu… o aš kredituoju geriausias savo emocijas ir debetuoju jas mokytojai i 1 kl. ilgalaikį nematerialų turtą! Sėkmės!

Paulina Rod (grupinių kursų pradedantiems studentė): Dėkoju už suteiktas žinias. Kursai labai patiko. Dėstytoja yra savo srities profesionale. Į visus klausimus buvo atsakyta aiškiai, konkrečiai ir tiksliai.

Sidona Giedraitienė (grupinių kursų pradedantiems studentė): Labai noriu padėkoti dėstytojai už kruopštų paskaitų dėstymą ir kantrybę atsakinėjant į klausimus. Kursai pranoko lūkesčius.

Agnė Tarailienė (grupinių kursų pradedantiems studentė): Kursai patiko, suteikė žinių buhalterinėje apskaitoje. Labai šauni dėstytoja, aiškiai ir konkrečiai išdėsto temas, pagrindžia pavyzdžiais. Gaunama informacija po paskaitos, kaip įrašai, skaidrės, formos pravers praktikoje ateityje.

Aistė Kondrataitė (grupinių kursų pradedantiems studentė): Labai džiaugiuosi įvertinimu ir nekantrauju gilinti žinias dirbant. Buvo smagu bendradarbiauti ir jaučiuosi sužinojusi daug naudingos informacijos. Širdingai dėkoju ir linkiu sėkmės!

Ilona (grupinių kursų pradedantiems studentė): Ačiū Jums dėstytoja už suteiktas žinias, skirtą laiką. Esu patenkinta kursais, informacija pateikta išsamiai, su lengvai suprantamais pavyzdžiais, kurie tikrai buvo naudingi. Suprantu, kad žinias šioje sferoje reikia tobulinti nuolat, tačiau po šių kursų jaučiuosi stipresnė, labiau pasitinkinti savo žiniomis, ir kaip Jus sakėte “Visko mokėti atmintinai nereikia, reikia žinoti, kur ieškoti informacijos” :) Tad dar kartą ačiū ir linkiu sėkmės :)

Alina (grupinių kursų pradedantiems studentė): Kursai labai patiko, buvo daug praktinės medžiagos ir užduočių.

Indrė Burneikaitė (grupinių kursų pradedantiems studentė): Patiko kursai ir dėstytoja, nors kursų trukmė buvo tik 3mėn, gavau daug žinių ir patirties su buhalterija ir jau galiu pradėti dirbti. Ačiū labai!

Jūratė Poleikė (grupinių kursų pradedantiems studentė): Kursai labai išsamūs ir dėstytoja aiškina viską labai suprantamai, atsako į visus klausimus. Rekomenduoju!

Sigita (grupinių kursų pradedantiems studentė): Kursai labai patiko, informacija buvo išdėstyta aiškiai ir suprantamai. Labiausiai patiko praktinės užduotys, kurių norėjosi dar daugiau. Tam galėtų būti dar šiek tiek intensyvesnis paskaitų grafikas. Tačiau nepaisant to, kursai mano lūkesčius pateisino ir jais esu patenkinta. Ačiū Jums ir sėkmės tolimesniuose darbuose.

Paulius (grupinių kursų pradedantiems studentė): Patiko ir buvo naudinga. įdomiausia praktinių situacijų aiškinimas.

Viktorija (grupinių kursų pradedantiems studentė): Džiaugiuosi rezultatu. Ačiū už kursus, labai patiko.

Oksana (paskaitų įrašų studentė) noriu padėkoti už Jūsų pravestus mokslus, patiko, pradėjau kitaip žiūrėti į buhalterijos apskaitą, tikrai kiekviename darbe galime atrasti vietos kūrybai :). Po truputi ir pati jau imuosi vyro įmonės apskaitos. Tai turbūt pirksiu ir daugiau Jūsų siūlomų kursų programų.

Renata Zuozienė (paskaitų įrašų studentė): Šie kursai buvo intensyvus ir tikrai vertingi. Mokytoja savo srities profesionalė, puikiai ir suprantama kalba viską išaiškino. Tikrai galiu rekomenduoti šiuos kursus, kaip sakant Mokslas buvo, yra ir bus gyvenimo variklis :)

Teresa Skočinska (individualių kursų studentė): Dėstytoja Ksenija Dulskienė tikrai yra savo darbo srities žinovė ir tikra profesionalė ir tuo labiau, kaip žmogus yra labai pozityvi, maloni ir komunikabili asmenybė. Man labai patiko kursai, medžiaga išdėstyta tikrai labai aiškiai, labai patiko, kad visą teoriją perėjome su praktinėmis užduotimis…. Nors ir derinti mokslus su darbu buvo ir sunkoka, kartais ir vidinė tinginystė darė savo, bet man užtekdavo prisijungti prie paskaitų ir kai tik išgirsdavau dėstytojos balsą, aš negalėjau sustoti, norėjosi viską mesti ir mokytis, mokytis ir dar kartą tik mokytis…. Dėstytojos pozityvumas, šypsena, įdomiai ir išsamiai dėstomos paskaitos tai buvo kažkas VAU! Didelis Jums AČIŪ Ksenija už įgytas žinias!

Elvyda (grupinių kursų pradedantiems studentė): “Ačiū už puikią galimybę gauti daug praktinių žinių iš Jūsų kursų. Tikiuosi ateityje tikrai pravers ir rekomenduosiu juos savo draugams ir pažįstamiems. Žaviuosi Jūsų kompetencija ir žmogišku šiltumu.”

Ana Macevič (grupinių kursų pradedantiems studentė): “Pasirinkau buhalterinius kursus “Buhalterių akademijoje” ir tikrai neapsirikau. Paskaitos buvo labai naudingos bei nuosekliai išdėstytos, prie namų darbų tekdavo paplušėt, bet užduotys buvo įdomios. Noriu padėkoti dėstytojai už maksimaliai naudingai parengtas paskaitas, bei už įdėtą darbą.”

Anonimas (grupinių kursų pradedantiems studentė): “Kursai buvo puikūs, tikrai naudingi tiek karjeros pradžiai, tiek asmeninėms žinioms. Ačiū”

Agne Č. (grupinių kursų pradedantiems studentė): “Ačiū Jums labai už suteiktas žinias, buvo sunku, bet įdomu ir naudinga. Džiaugiuosi, kad beveik su vaiku ant rankų, pavyko sėkmingai pabaigti kursus.”

Paulina (grupinių kursų pradedantiems studentė): “Dėkoju labai už išsamias paskaitas ir tokį atidumą studentams. Esu labai laiminga, kad pasirinkau Jūsų kursus.”

Anonimas (Grupinių kursų pradedantiems studentė): “Labai gera, kompetentinga dėstytoja. Labai džiaugiuosi, kad turėjau galimybę susipažinti. Labai aiškiai ir išsamiai išdėstė.”

Aistė J. (grupinių kursų studentė): “Išsamūs ir naudingi kursai, profesionali dėstytoja, atsakanti į visus rūpimus klausimus.”

Kristina (grupinių kursų pradedantiems studentė): “Kursai tikrai profesionalūs, aiškūs, pateikiama daug naudingos medžiagos, namų darbų užduotys pasunkintos, kas ir leidžia mąstyti, įsigilinti ir labiau suprasti. Labai Ačiū dėstytojai už nuoširdų ir profesionalų darbą.”

Neringa (grupinių kursų pradedantiems  studentė): “Laba diena, pirmiausiai noriu padėkoti, už itin kokybišką paskaitų kursą. Jūs tikrai labai kompetentinga edukatorė ir su įkvėpimu dalinatės savo patirtimi ir žiniomis. Linkiu, kad ir toliau tęstumėte ir paruoštumėte Lietuvai kuo daugiau buhalterių :)”

Loreta (grupinių kursų pradedantiems studentė): “Sveiki, prieš prasidedant kursams, šiek tiek dvejojau ar kursai tikrai bus pritaikyti su buhalterija niekada nesusidūrusiam asmeniui, bet išties labai nudžiugau supratusi, kad tai – puikus kursai tiek pradžiamoksliams, tiek ir susidūrusiems su buhalterija. Labai geras įvadas, teorijos yra tik tiek kiek reikia darbui, visi uždaviniai – praktiniai, dalykai išdėstomi aiškiai, įdomiai, įtraukiančiai, duodama daug medžiagos darbui ateičiai. Išties labai džiaugiuosi pasirinkusi kursus, būtent šioje Buhalterių Akademijoje.”

Kristina (individualių kursų studentė): “Išsamios video paskaitos, kuriu metu informacija buvo pateikta paprasta ir suprantama kalba. Individualios praktinės užduotis po paskaitų, padėjo sustiprinti bei įsisavinti gautą informaciją. Dėstytoja išdėstė medžiagą paprastai ir suprantamai, o individualių susitikimų metu išsamiai atsakė į iškilusius klausimus bei suteikė papildomos informacijos. Labai džiaugiuosi gautomis skaičiuoklėmis, šablonais kuriuos galiu pritaikyti savo darbe.”

Edita Kutut (individualių kursų studentė): “100% rekomenduoju. Dėstytoja yra kompetentinga dėstomo dalyko srityje, paskaitų medžiagą pateikia suprantamai ir nuosekliai, dėstoma teorija buvo pagrindžiama praktinėmis užduotimis. Gavau visus atsakymus į iškilusius klausimus. Dėstomos paskaitos buvo įdomios ir naudingos.”

Aistė: “Medžiaga aiški, dėstytoja savo srities specialistė”

Andželita: “Medžiagą pateikta aiškiai, smulkiai, praktinės užduotys skatina pasukti galva. Dėstytoja dėmesinga, kilus klausimams ar problemoms padeda viską išsiaiškinti.”

Angelė: “Paskaitų vedimą vertinu 10 balų, nes dėstytoja aiškina suprantamai ir konkrečiai”

Edita: “Mano nuomone tai tikrai viskas yra aiškiai ir suprantamai dėstoma todėl duočiau 10 balų.”

Jūratė: “Labai naudingi kursai. Tobula dėstytoja, labai suprantamai dėsto medžiagą ir pateikia esminius buhalterinius principus, korespondencijas ir visą kursų medžiagą. Esu labai patenkinta pasirinkusi Jūsų akademiją!”

Egidija: “Laba diena. Dėstytoja, Jūs buvote nepakartojamai kantri. Jūsų išdėstyta medžiaga yra išsami, aiški, suprantama ir tiksliai į tikslą. Buvo kiekvienas klausimas atsakytas, kiekviena tema pakartotinai pabrėžta, kur ir į ką reikia papildomai atkreipti dėmesį. Po kursų, jaučiuosi viskam pasiruošusi, nes turiu pakankamai informacijos, net kur jos ieškoti pritrūkus. Manau, ateityje, galėsiu pas Jus kreiptis ir gauti kursus pažengusiems, dėl jau gilesnės informacijos. Iki malonaus. Egidija.”

Julija: “Siunčiu egzamino užduotį. Taip pat labai norėjau padėkoti už tokius puikius kursus. Labai daug naudingos informacijos, taip pat
užburia Jūsų atsidavimas bei entuziazmas. Ačiū labai dar kartelį! :)”

Ieva: “Siunčiu savo išspręstą egzaminą. Ir didelis ačiū už vestas paskaitas, labai įdomiai dėstote net ir sunkiai suprantamus dalykus :)
kaip man išvis tai pakankamai naujas dalykas, tai jaučiuosi daug ką sužinojus vertingo. Tai ką išmokau ir naujo sužinojau pradėjau jau naudoti ir vyro valdomoje MB. Kol kas bent jau žinau ko ir ką klausti buhalterės ir Jūsų dėka žinau kaip kas turi būti. Tikiuosi neužilgo pradėsiu ir pati MB buhalteriją tvarkyti. Tad linkiu didžiausios sėkmės darbuose :)”

Joana: “Ačiū už kantrybę, šiltą bendravimą ir atsakymus į klausimus, kurių visada sulaukdavau :)”

Ieva: “Oho… tokio įvertinimo nesitikėjau. Labai džiaugiuosi ir ačiū Jums labai, tik Jūsų dėka toks įvertinimas.
Kursus vertinu 10 balų. Labai patiko kaip juos vedat, kaip pateikiat informaciją, kad esat lanksti. Patiko, kad visi dėstomi dalykai skaidrėse su pavyzdžiais, tai labai padeda ką nors primiršus. Lūkesčius net viršijo, naujų dalykų tikrai sužinojau. Dar patiko, kad kai ką iš savo patirties pasidalinot, tai labai įdomu ir naudinga pradedant gilintis ir darbuotis šioje srityje. Po šių mokslų yra noras gilintis daugiau i apskaitą, buhalteriją ir keisti profesiją. Ačiū Jums! Linkiu sėkmės darbuose!”

Sabina: “Kursai tikrai labai patiko, nuosekliai, aiškiai, nuodugniai buvo dėstoma medžiaga, išsamiai atsakoma į mokinių klausimus. Suprantamai perteikiama informacija, jautėsi maloni, draugiška atmosfera dėstytojai dėstant, bendraujant su mokiniais. :) Kadangi neturėjau jokių buhalterinių žinių, sužinojau tikrai daug, supratau buhalterinės apskaitos esmę, susidariau vaizdą kas tai yra ir įgavau praktinius profesinius buhalterinės apskaitos vedimo pagrindus. Kursai lūkesčiu patenkino. Labiausiai patiko lankstus paskaitų tvarkaraštis leidžiantis kursus pritaikyti prie savo gyvenimo ritmo, taip pat patiko, kad buvo dalinamasi visa reikalinga ir papildoma medžiaga su mokiniais, dalinami praktiniai profesiniai patarimai. :) Labai Jums Ačiū, buvo Labai malonu ir Sėkmės ateityje! :)”

Jurgita: “Kursus įvertinčiau 10 balų. Dėstėte aiškiai, suprantamai ir su kantrybe. Su Jūsų pagalba naują dalyką perpratau nuo nulio. Labai dėkinga už žinias, pagalbą ir komplimentus.”

Registruokis jau šiandien ir gauk nuolaidą!

Buhalterinės apskaitos kursai trunka 3 mėn.

Registruotis į kursus